گربه اسباب بازی که 16 اسباب بازی دیگر را شکست داد!

این مطالعه به دنبال تعیین اینکه آیا گربه اسباب بازی در محیط های کودکان نوپا بر کیفیت بازی آنها تأثیر می گذارد یا خیر.

این فرضیه که کمتر اسباب‌بازی در محیط‌های کودکان کیفیت بازی را بهبود می‌بخشد، که با سه متغیر اندازه‌گیری می‌شود، تأیید شد.

شرکت کنندگان در این مطالعه زمانی که با شرایط شانزده اسباب بازی مواجه می شدند، با دفعات بیشتری از اسباب بازی به اسباب بازی دیگر حرکت می کردند، درگیر بروز اسباب بازی بازی بودند.

اسباب بازی

به طور متوسط، آنها با نیمی از اسباب بازی های موجود در محیط بازی کردند.

نویسندگان مایلند از کولین نیسن برای کمکش در بررسی ادبیات، یوهانا بلک برای کمک در استخدام، و دانیلا بولینگ برای ارزیابی قابلیت اطمینان بین ارزیاب تشکر کنند.

نوزادان با حواس پنجگانه اشیاء را کشف می کنند. کودکان نوپا شروع به کشف نحوه کار خود می کنند.

در حال حاضر، به عنوان کودکان پیش دبستانی، آنها از اسباب بازی ها و اشیاء دیگر برای هدف مورد نظر خود استفاده خواهند کرد، در عین حال دنیایی از امکانات دیگر را نیز برای آنها تصور خواهند کرد.

پتویی که روی میز قهوه‌خوری انداخته می‌شود، تبدیل به یک باشگاه مخفی می‌شود. از خاک رس مدل سازی می توان برای تهیه پای پیتزا که از شما خواسته شده است استفاده کرد.

برای یک کودک پیش دبستانی، جهان به مکانی جادویی بدون محدودیت تبدیل می شود – و کودکان پیش دبستانی استاد و خالق همه آن هستند.

بسیاری از بچه های این سن فکر می کنند که قدرت جادویی دارند و می توانند با “هیولاها” مبارزه کنند و برنده شوند یا تبدیل به یک شاهزاده خانم، پری یا موجودات عجیب و غریب شوند.

اغلب، کودک پیش دبستانی شما را به یک فانتزی می کشاند و از شما انتظار دارد که با هم بازی کنید. همچنین در این زمان است که دوستان خیالی ممکن است “ظهور کنند”.

این نوع بازی فانتزی برای رشد کودکان بسیار مهم است زیرا به آنها کمک می کند تا روی ترس ها، اضطراب ها، امیدها و رویاهای خود کار کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *