حوله پالتویی بچه گانه توسط یک کودک به جهان شناسانده شد

نکته دیگری که باید به آن فکر کنید بافت پارچه است و پارچه تری که برای ساخت اکثر ملحفه‌های معمولی حمام استفاده می‌شود، می‌تواند تا حدودی نسبت به پوست نوزاد خشن باشد، در حالی که حوله پالتویی بچه گانه معمولاً نرم‌تر و ملایم‌تر هستند.

علاوه بر این، همانطور که اکثر والدین تازه وارد می‌دانند، حوله‌ها ممکن است قبل از اینکه فرصتی برای پوشک پوشک داشته باشید، کثیف شوند و به همین دلیل، استفاده از حوله های سایز کامل می تواند نه تنها به معنای حجم لباس های شسته شده بیشتر، بلکه بیشتر باشد و به علاوه، احتمالاً می‌خواهید لباس‌های کثیف کودک را از سایر لباس‌ها و ملحفه‌های خود جدا نگه دارید.

چرا نوزادان به حوله کلاهدار نیاز دارند؟
در این مرحله، باید ایده مناسبی در مورد اینکه حوله کلاهدار چیست و چرا حوله های معمولی برای نوزادان و کودکان نوپا ایده آل نیستند، داشته باشید و درست مانند ملحفه‌های حمام بزرگسالان، هیچ سبک یا جنس یک‌اندازه‌ای وجود ندارد، بنابراین حوله مناسب برای کودک شما ممکن است بهترین گزینه برای نوزاد بعدی نباشد و با این اوصاف، بیایید دلایل مختلفی را که چرا بسیاری از والدین انواع کلاهدار را انتخاب می کنند، بررسی کنیم.

حوله پالتویی بچه گانه

 

قبل از ایجاد “چربی کودک” عایق، نوزادان در برابر سرما آسیب پذیر هستند، بنابراین مهم است که آنها را به سرعت بعد از حمام خشک کنید و از طرف دیگر، شما همچنین می خواهید تا حد ممکن ملایم باشید که به همین دلیل است که یک حوله نرم و سبک برای نوزادان ایده آل است.

این نوع حوله به حفظ دمای بدن کودک شما کمک می کند تا در فاصله زمانی بین حمام گرم و تخت دنج او دچار لرزش و لرزش نشود.

حوله های کودک با پرز کمتری نسبت به حوله های پارچه ای سنتی بافته می شوند و سطح صاف است و در برابر پوست ظریف آنها کمتر ساینده است، اما هنوز به اندازه کافی جاذب است.

طراحی کلاهدار و ابعاد کوچک، انتقال بدون درز از وان به میز تعویض، به خصوص در مرحله تکان دادن را ایجاد می کند.

همانطور که نوزادان بیشتر به حمام عادت می کنند، داشتن یک حوله مشخص می تواند به ایجاد یک روال عادی کمک کند.

حوله های اندازه کودک فضای کمتری را در سبد لباسشویی و ماشین لباسشویی اشغال می کنند و بعلاوه، می توانید آنها را با استفاده از مواد شوینده ملایم و به همراه بقیه لباس های کودک خود بشویید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *