قیمت لباسشویی اتوماتیک دوو 7 کیلویی سفید مدل dwk-7100

قیمت لباسشویی اتوماتیک دوو 7 کیلویی سفید مدل dwk-7100 برای مشتریان و خریداران عزیز بسیار عالی و استثنایی و ارزان بوده این لباسشویی اتوماتیک بهترین کارایی را برای مشتریان خود داشته است و در رنگهای سفید و نقره ای و مشکی می توانید نوع اتوماتیک آن را با مدل دوست داشتنی خریداری کنید ظاهر لباسشویی اتوماتیک دوو مورد پسند اکثر عروس ها و خانواده های ایرانی و مشتریان خارجی بوده و آنها را در مدل های متفاوت با کیفیت بالا ثبت سفارش میکنند.

قیمت لباسشویی اتوماتیک دوو 7 کیلویی سفید مدل dwk-7100

قیمت لباسشویی اتوماتیک دوو 7 کیلویی

قیمت لباسشویی اتوماتیک دوو 7 کیلویی آیا باید ماشین لباسشویی درجه یک اتوماتیک دوو 7 کیلویی بخریم ؟ قبل از تصمیم گیری در مورد انتخاب، این مزایای ماشین لباس شویی ها را بررسی کنید.

مانند همه لوازم بزرگ، ماشین لباسشویی شما کارهای سنگین زیادی را انجام می دهد. این بدان معناست که وقتی نوبت به خرید کالای جدید می رسد، عواقب انتخاب شما بسیار فراتر از موجودی حساب بانکی شما در روز خرید خواهد بود. شما باید عواملی مانند بهره وری انرژی، ظرفیت، نگهداری، اندازه اتاق لباسشویی خود و موارد دیگر را در نظر بگیرید. این روزها، بسیاری از مشتریان متوجه می شوند که ماشین های لباسشویی درب جلو بالاترین امتیاز را دارند.

چه چیزی باعث می شود یک ماشین لباس شویی دوو انتخاب مناسبی باشد؟ همه چیز به نحوه تمیز کردن لباس های شما توسط ماشین های درب جلو خلاصه می شود. بنابراین، قبل از اینکه به مزایای واشرهای درب جلو بپردازیم، به تجزیه مکانیک ماشین‌های لباسشویی با بار جلو در مقابل بار بالا کمک می‌کند.

لباسشویی اتوماتیک دوو سفید

لباسشویی اتوماتیک دوو سفید لباس شویی های قدیمی با بار بالا لباس‌ها را حول محور مرکزی عمودی می‌چرخانند. از سوی دیگر، ماشین‌های بار جلو، لباس‌ها را در داخل یک درام با محور افقی می‌چرخانند. برای چرخاندن یک درام عمودی انرژی و منابع بسیار بیشتری نسبت به چرخاندن یک درام افقی نیاز است زیرا حرکت غلتشی درام افقی تا حدی به گرانش متکی است. این حرکت به مجموعه ای از مزایای لباسشویی اتوماتیک دوو سفید، از جمله موارد زیر ترجمه می شود:

آنها انرژی کارآمد هستند.

آنها سازگار با محیط زیست هستند.

آنها می توانند در دراز مدت پول خود را پس انداز کنند.

آنها برای بارهای بزرگ خوب هستند.

لباس ها تمیزتر بیرون می آیند

آنها برای فضاهای فشرده خوب هستند.

ماشین‌های لباسشویی درب جلو نسبت به ماشین‌های لباسشویی درب بالا از نظر انرژی کارآمدتر هستند. آنها فقط در مصرف آب امتیاز بسیار بالاتری دارند – ماشین لباسشویی استاندارد در بار جلوی شما پنج گالن آب کمتر در هر بار مصرف می کند یا حدود 2000 گالن کمتر در سال. این به این دلیل است که درام لباسشویی لباس ها را از داخل یک حوضچه کم عمق آب می اندازد، در حالی که ماشین لباسشویی با بار بالا از حوضچه عمیق تری آب استفاده می کند.

ماشین‌های لباسشویی درب جلو همچنین می‌توانند در زمان خشک شدن صرفه‌جویی کنند، زیرا آب از لباس‌ها در ماشین‌های لباسشویی درب جلو به طور موثرتری نسبت به ماشین‌های لباسشویی با بار بالا تخلیه می‌شود. این به این دلیل است که یک درام افقی می تواند سریعتر از یک درام عمودی بچرخد و آب بیشتری را از لباس شما خارج کند. این یک مشکل بزرگ است زیرا خشک کن ها (و هر وسیله دیگری که گرما را جذب می کنند) بسیار انرژی بر هستند.

2. آنها دوستدار محیط زیست هستند.

از آنجایی که واشرهای بار جلو از نظر انرژی کارآمدتر هستند، بنابراین برای محیط زیست بهتر هستند. باز هم، حرکت غلتشی واشرهای بار جلو به آب کمتر و نیروی کمتری نیاز دارد، هم از ماشین لباسشویی و هم از خشک کن. این ردپای کربن خانوار شما را کاهش می دهد.

ماشین‌های با راندمان بالا مانند بارگذارهای جلویی نیز به مواد شوینده کمتری نیاز دارند، که به معنی انتشار مواد شیمیایی کمتری در خاک و آب‌های زیرزمینی است.

لباسشویی اتوماتیک دوو مدل dwk-7100

لباسشویی اتوماتیک دوو مدل dwk-7100 اگر خانواده پرجمعیتی دارید یا تمایل به شستشوی لباس در حجم های زیاد دارید، لباسشویی اتوماتیک دوو مدل dwk-7100 راه حلی است. از آنجایی که درام در یک ماشین لباسشویی بار جلویی مانند واشرهای بار بالا دارای یک محور مرکزی نیست، معمولاً فضای لباسشویی بیشتری در داخل درام ماشین لباسشویی درب جلو وجود دارد، بنابراین می توانید موارد بیشتری را در هر بار شستشو قرار دهید.

در لباسشویی اتوماتیک دوو مدل dwk-7100 لباس ها تمیزتر بیرون می آیند.یک بار دیگر، می‌توانید در اینجا از مکانیسم چرخش واشر بار جلو تشکر کنید. حرکت غلتشی به نیروی جاذبه متکی است تا لباس ها را روی هم در داخل درام واشر پرتاب کند. باز هم، کشش گرانشی نیز به چرخش سریعتر درام کمک می کند. این باعث ایجاد اصطکاک بیشتر بین اقلام می شود که منجر به عملکرد تمیز کردن بالاتر می شود – همه اینها در حالی که آب کمتر، مواد شوینده کمتر و قدرت کمتر مصرف می شود.

لباسشویی اتوماتیک مرغوب دوو مدل dwk-7100برای فضاهای جمع و جور خوب هستند.

یکی دیگر از مزایای این ماشین های شستشو دهنده عالی این است که می‌توان آن‌ها را روی خشک‌ کن‌ها قرار داد و باعث صرفه‌جویی در فضا در اتاق لباس‌شویی شما می‌شود. این توانایی آنها را برای آپارتمان ها و خانه های کوچکتر عالی می کند و همچنین بارگیری و تخلیه لباس های شما را آسان می کند. مزایای ذکر شده در بالا می تواند به صرفه جویی در انرژی و هزینه و همچنین عملکرد کلی بهتر ترجمه شود. با این حال، قبل از خرید ماشین لباسشویی درب جلو، نکات زیر را در نظر داشته باشید:

هزینه – همانطور که گفته شد، واشرهای بار جلو معمولاً هزینه بیشتری دارند.

راحتی – پس از شروع چرخه شستشو، افزودن اقلام سخت‌تر می‌شود، زیرا درب ماشین لباس‌شویی بار جلویی باید قفل شود تا از ریختن آب در اواسط چرخه جلوگیری شود.

تعمیر و نگهداری – واشرهای بار جلو به دلیل درام افقی بیشتر در معرض آسیب ناشی از بارگذاری بیش از حد دستگاه هستند. این می تواند نیاز به تعمیر و نگهداری بیشتری داشته باشد که می تواند هزینه طول عمر دستگاه را افزایش دهد.

تمیزی – از آنجایی که آب نمی تواند به راحتی از یک درام افقی تبخیر شود، واشرهای بار جلویی نیز بیشتر مستعد ابتلا به کپک و کپک هستند. به یاد داشته باشید که همیشه درب ماشین لباسشویی را در زمانی که استفاده نمی کنید باز بگذارید. همچنین می توانید نکات ما را برای تمیز کردن عمیق واشر خود دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *