قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی سفید

لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی با کیفیت بسیار بالایی در کارخانه پاکشوما تولید می شود، که دارای رنگ بندی متنوعی از جمله سفید و نقره‌ای و غیره است.

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما ۶ کیلویی سفید با توجه به کیفیت آن بسیار مقرون به صرفه می باشد. این ماشین لباسشویی دارای موتور تسمه ای و ظرفیت‌های مختلفی از جمله: ۶ و۷کیلو و غیره است و همچنین دارای برنامه های شستشوی مختلف که شامل : ‌پارچه کتان، پارچه نخی و شستشوی ملحفه و پرده و لباس کودک و غیره می باشد.

در زمان های قدیم خانم ها زمان بسیار زیادی را برای شستن لباس در کنار رودخانه ها و رودها صرف می کردند و به همین دلیل افراد زیادی به دنبال درست کردن وسیله ای بودند، تا کار شستشوی لباس سریعتر و راحت تر انجام شود. در طی سال های متوالی و پیشرفت هایی که در این زمینه اتفاق افتاد، به ماشین لباسشویی هایی که امروزه استفاده می شود، دست پیدا کردند. این ماشین ها با حداقل زمان و حداکثر سرعت و آرامش و آسایش بسیار زیاد، لباس ها شسته شده و پاکیزه می شود. در زمان های گذشته شستن لباس کار بسیار پر زحمت و خسته کننده ای بود که افراد برای شستن لباس مسافت بسیاری را طی می‌کردند، تا به آب جاری می رسیدند و سپس لباس ها را کامل درون آب رودخانه خیس کرده و اگر روی آن لکه یا کثیفی وجود داشت، ماسه می ریختند و بعد آب لباس را کامل می گرفتند و بر روی تخته سنگ بزرگ و صاف، پهن می‌کردند و با چوب روی آنها می زدند تا خوب تمیز شوند و در آخر لباس ها را درون آب رودخانه آب کشی می کردند و این کار سخت و طاقت فرسا را همیشه برای شستشوی لباس ها انجام می دادند و چون خیلی کار سختی بود افرادی را برای شستن لباس استخدام می کردند.

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی سفید

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی

قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی قیمت ماشین لباسشویی پاکشوما ۶ کیلویی با توجه به ظرفیتی که دارد و انرژی کمی که مصرف می کنند، بسیار عالی می باشد و تمام ماشین های لباسشویی پاکشوما دارای ضمانت نامه معتبرمی باشند .

در زمانهای قدیم مواد شوینده ای که استفاده می کردند، شامل: خاکستر درخت سدر و یا جوش شیرین و غیره بود. بعد از گذشت زمان های زیادی و پیشرفت علم به صورت پودر های امروزی در آمده است و چون در زمان های قدیم استفاده از آب پاکیزه برای افراد بسیار سخت بوده از هر آبی برای شست و شو استفاده می کردند.که موجب افزایش بیماریهای واگیردار از جمله :وبا، سل و غیره می شد و به همین دلیل دولت ها تصمیم گرفتند که مکان هایی به نام رختشورخانه در سطح روستاها ایجاد کنند، تا لباس با آب بهداشتی و مواد شوینده کامل شسته شود. بعد از ایجاد لوله کشی در خانه ها و استفاده از آب پاکیزه این مشکلات نیز به مرور زمان از بین رفت. اولین ماشین لباسشویی که اختراع شد بدین‌صورت کار می‌کرد که ابتدا از یک لوله آب داغ وارد یک مخزن بزرگ می شود و این دستگاه دارای اهرم و غلتک های بزرگ بود، که با چرخاندن اهرم لباس ها شسته و بعد از عبور بین دو غلتک آبکشی می شد و آب کثیف درون مخزن بزرگ از لوله ای که در زیر آن قرار داشت، با باز شدن شیر آن خارج می‌شد.این ماشین لباسشویی یک مخزن از جنس فولاد داشت، که درون آن زغال می ریختند و آب را داغ می کردند و این ماشین ها کاملا به صورت دستی کار می‌کردند.بعد از این ماشین های لباسشویی تولید شد که قسمت چرخش آن با اهرم الکتریکی و سایر قسمت ها هنوز هم به صورت دستی کار می کند.بعد از آن ماشین ها پیشرفت بیشتری کرده و ماشین هایی تولید شد که به صورت استوانه‌ای بود و لباس درون استوانه با فشار آب و هم زدن تمیز می شد. بعد از این ماشینی اختراع شد که در یک زمان هم لباس ها را می شست و هم آب می کشید و حتی آب اضافه را از آن خارج می کرد. امروزه ماشین های لباسشویی بسیار پیشرفت کرد، به صورتی که با تنظیم برنامه می توان آن را از راه دور کنترل کرد و در زمان مشخصی آن را روشن و خاموش کرد و از پودر هایی شست و شو که به صورت جامد و مایع تولید می‌شود و هر کدام مخصوص لباس ویژه می باشد، مانند : پودر لباس های تیره و روشن و یا دارای جنس خاص از جمله کتان نخ و غیره است و در ماشین های بسیار پیشرفته به جای استفاده از پودر های مختلف از یون های مثبت و منفی برای شست و شو استفاده می شود و دیگر نیاز به استفاده از شوینده های مختلف نمی باشد. در مدل جدید ماشین های لباسشویی که به کد بانوی سریع معروف می‌باشند، ماشین های لباسشویی دارای یک صفحه لمسی و کنترل از راه دور هستند.

ماشین لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی سفید

ماشین لباسشویی پاکشوما 6 کیلویی سفید ماشین لباسشویی پاکشوما ۶ کیلویی سفید که بیشترین محبوبیت را بین خانواده ها دارد و مشتری آن بیشتر خانواده‌های کم جمعیت می باشد. ماشین لباسشویی پاکشوما یکی از برندهای معتبر در کشور می باشد.

اولین ماشین لباسشویی که اختراع شد، یک تخته و یک استوانه چوبی که در آن یک چوب صاف با شش میخ وجود داشت و یک دسته که با عقب جلو کردن آن دسته، ماشین شروع به کار می‌کند.که هنوز هم استوانه چرخان در ماشین های لباسشویی فعلی وجود دارد. مواد شوینده ای که در زمان های گذشته استفاده می شد به شکل صابون بود، که از خاکستر و چربی حیوانات درست می شد، تا لکه های روی لباس ها از بین برود. اولین لباسشویی که روانه بازار شد یک بشکه استوانه ای و توخالی بود که سوراخ هایی داشت و روی آتش گردانده می‌شد. امروز ماشین لباسشویی یکی از وسایل بسیار مهم و ضروری در خانه می باشد و در زمان‌های قدیم ماشین های لباسشویی ارزان و در نتیجه کیفیت پایین‌تر نیز داشتند و نیاز به تعمیرات بسیار زیادی پیدا می‌کردند و این ماشین‌ها عمر زیادی هم نداشتند. ولی در حال حاضر ماشین های لباسشویی بسیار پیشرفته و با عمر بسیار طولانی تولید می‌شوند که نیاز به تعمیرات زیادی هم ندارند، به مرور زمان ماشین های لباسشویی اولیه تبدیل به ماشین های با ترموستات و تایمر و سوئیچ های فشار شدند، و کلیه کارهای ماشین های لباسشویی به صورت الکترونیکی انجام می شود. این ماشین ها به سرعت در بین خانواده ها رواج پیدا کرده و امروزه جایگاه بسیار ویژه در بین لوازم منزل دارد از جمله مواردی که در ماشین های لباسشویی پیشرفته امروزی وجود دارد، شامل : سنسور های مختلف اندازه گیری، محاسبه سطح آب و میزان سرعت چرخش و سنجش وزن لباس ها می باشد. این ماشین ها عملکردهای متفاوتی در مقابل رنگ و جنس لباس و حتی در مصرف آب و انرژی صرفه جویی بسیار زیادی نسبت به ماشین های لباسشویی که در زمان قدیم استفاده می شد دارند، که امروزه با توجه به میزان انرژی که ماشین های مختلف مصرف می کند، انتخاب و خریداری می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *