لباسشویی اتوماتیک دوو 8 کیلویی سفید مدل dwk-8240

لباسشویی اتوماتیک دوو 8 کیلویی با تجهیزات فابریک خارجی ساخته شده و خیلی زیاد عمر می کند. همچنین مدل های dwk-8240 از مدرن ترین دستگاه های صنعتی می باشند که با رنگ سفید و ضمانت نامه جدید قابل فروش هستند. خرید این تولیدات بیشتر به وسیله نمایندگی های مرکزی است چون تخصص آن ها برای تعیین قیمت بیشتر می باشد.

لباسشویی اتوماتیک دوو 8 کیلویی سفید مدل dwk-8240

لباسشویی اتوماتیک دوو 8 کیلویی سفید

لباسشویی اتوماتیک دوو 8 کیلویی سفید برند دوو به تازگی شروع به کار نکرده بلکه تجربه فعالیت آن خیلی زیاد می باشد و در کل جهان انواع ماشین های لباسشویی را با کیفیت بالا ارائه داده است. مدل های جدید تولیدی به صورت اتوماتیک تهیه شده اند و به عنوان دستگاه هایی هوشمند در فروشگاه ها به چشم می خورند. از این رو آن ها به وسیله موتورهای پیشرفته شروع به کار می کنند و تمام امور را با مصرف انرژی کمتری انجام می دهند.

این تولیدات درجه یک سرعت بالایی برای شستن، آبکشی و حتی خشک کردن البسه دارند و نیز بهتر از نمونه های نیمه اتوماتیک به فعالیت می پردازند. ساختار چنین اجناسی با کیفیت روز طراحی شده است و به این دلیل هرگز در حین اقدامات آن ها صدایی تولید نمی شود. از طرفی این اجناس در زمان نظافت کردن و لکه زدایی تکان نمی خورند و تا انتهای فعالیت ها هیچ گونه خرابی نمی بینند.

با این که چرخش موتور اصلی و نیز پره های داخلی این دستگاه ها با توان بالایی صورت می گیرد اما آن ها می توانند تمام شرایط را کنترل کنند. راندمان کاری تولیدات از زمان راه اندازی تا چندین سال تغییری نمی کند و حتی هیچ کدام در تماس با آب زنگ زده نمی شوند. در واقع چون ساخت اجناس با فناوری پیشرفته و جدید صورت گرفته پس احتمال خرابی پایین تری دارند.

همچنین این تولیدات اصل وزنی بیش از ۵۰ کیلو دارند و با مجهزترین سیستم ها هم به لوله های آب خانه ها وصل می شوند. بنابراین آن ها چون با طراحی منحصر به فردی تولید شده اند سطح رضایت افراد را بالا می برند و تمام سختی های شست و شوی دستی را حذف می کنند. با این حال آن ها کارکرد دقیقا مانند شویندگی دستی است و اثری از کثیفی باقی نمی گذارند.

از سویی محفظه درونی این تجهیزات با ظرفیت ۸ کیلوگرم ساخته می شود تا در کمترین زمان حجم بالایی از لباس های تمیز شوند. سرعت کار این دستگاه های هوشمند بسیار بالا می باشد و این ویژگی باعث می شود که میزان ماندگاری و قدرت داخلی آن ها افزایش یابد. همچنین تمام لباسشویی های مورد نظر را با یک صفحه نمایشگر تولید می‌ کنند که این قابلیت در مدل‌ های ساده وجود ندارد.

در میان طیف های رنگی همیشه مدل های سفید و سالم دارای قیمت بیشتری هستند و نیز هواداران زیادتری را به دست می آورند. بنابراین تولیدکنندگان هم برنامه های جالبی را تنظیم می کنند و همواره چنین اجناسی را با رنگ سفید و بدون مشکل ظاهری به کل بازارهای فروش ارائه می نمایند. همین انتخاب این رنگ خاص یک تجربه جدید را برای مصرف کنندگان به وجود می آورد چون شکل ظاهری محصول برای خرید خیلی مهم است.

لباسشویی اتوماتیک دوو مدل dwk-8240

لباسشویی اتوماتیک دوو مدل dwk-8240 امتیاز کیفی مدل های dwk-8240 در میان سایر اجناس فروشی در مرتبه اول قرار دارد و کلا آن ها امتیاز A را در کل جهان کسب کرده اند. برنامه شویندگی چنین محصولاتی کاملا پیشرفته است و معمولا هریک از ماشین های تولید شده بیش از ۱۰ برنامه برای نظافت سریع دارند. یکی از مهمترین سیستم ها به چروک نشدن البسه توجه دارد و به همین خاطر لباس ها بعد از تمیز شدن کاملا صاف باقی می مانند.

اکثر لباسشویی های ایرانی و خارجی فقط یکبار عملیات آب کشی را انجام می دهند اما این گونه تولیدات را با فرمی ساختند که بیش از دو یا سه بار هم بتوانند پارچه ها را به شکلی عالی خشک کنند. این بهترین قابلیتی است که مصرف کننده ها از یک دستگاه شوینده درجه یک انتظار دارند چرا که اکثرا بعد از مرتبه اول باز هم پارچه ها خیس باقی می مانند.

درب اصلی این تولیدات از قسمت جلویی باز می شود و تمام لباس های کثیف را از همین ناحیه به داخل مخزن های داخلی می ریزند. معمولا این درب های استاندارد با امکانات زیادی همراه هستند و به همین دلیل هیچ گونه کف و آب کثیفی از دیواره های آن ها خارج نمی شود.

این تولیدات با آب گرم یا سرد توانایی خوبی در شویندگی دارند و در نتیجه هیچ وقت تغییر دمای آب باعث کم شدن بازدهی آن ها نمی شود. البته خود مصرف کننده ها میزان سردی و گرمی آب را می سنجند و سپس برنامه های ماشین را با درجه حرارت مشخص تنظیم می کنند. از طرفی برنامه های داخلی دستگاه ها خیلی متنوع هستند و نوع کثیفی ها و میزان چرب بودن آن ها را به درستی تشخیص می دهند.

هوشمند بودن تجهیزات این وسایل باعث شده است که تشخیص قدیمی بودن یا جدید بودن لک پارچه‌ ها کار سختی نباشد و هر مدل به بهترین شکل پاک شود. در کل تجهیزات داخلی برای رفع هرکدام از آلودگی ها یک فرآیند جدید را به کار می برند و حتی به سالم ماندن لباس ها کمک می کنند. از سویی میزان امنیت تجهیزات باورنکردنی است چون آن ها مجهز به قفل کودک هستند و دسترسی بچه ها را محدود می کنند.

مصرف کنندگان در هر زمان که تمایل داشته باشند امکان استفاده از این سیستم را دارند و با تنظیم کردن آن حتما امنیت دستگاه را بالا می برند. از این رو وقتی قفل کودک فعال شود تمام دکمه های لمسی به کد نیاز پیدا می کنند و در مجموع مانع از دسترسی بچه ها می شوند. این امکانات عالی چون در شوینده های معمولی و ساده وجود ندارند باعث افزایش قیمت فروش تولیدات جدید می گردند.

نحوه کار کردن با محصولات دوو نسبت به مدل های قدیمی و غیر اتوماتیک خیلی متفاوت تر است و در کل برای راحتی مصرف کنندگان ابتکارات جدیدی را در آن ها به کار برده اند. شیوه فعال سازی این دستگاه ها به صورت لمسی است و اشخاص با استفاده از اشاره دست هرگونه برنامه ای را به آسانی مدیریت می کنند. پس مشخص کردن زمان شست و شو، تعداد دفعات آبکشی، میزان قدرت و هر اقدام دیگری با همین دکمه های لمسی انجام می گیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *