لباسشویی دوو 7 کیلویی 7414

لباسشویی دوو 7 کیلویی 7414 با کیفیت بسیار مطلوب و کارایی بسیار مناسب و برنامه های شستشوی کافی، نیاز هر خانه ای را جهت شستن لباسها و نظافت برطرف میکند. دستگاه لباسشویی دوو ۷ کیلویی ۷۴۱۴ با ظرفیت مناسب جهت شستشوی لباس ها و برنامه های مختلف جهت هر نوع لباسی طراحی و ساخته گردیده است.

لباسشویی دوو ۷ کیلویی طرح ۷۴۱۴ از سری لباسشویی هایی می باشد که در آن از نسل جدید موتورهای بدون تسمه به نام دایرکت درایو استفاده شده است. موتور دایرکت درایو موتوری بدون تسمه است که مستقیماً به دیگ شستشو وصل شده و موجب کاهش مصرف انرژی، کاهش لرزش و صدا، در نهایت افزایش عمر موتور لباسشویی می شود. در زیر به معرفی اجمالی این محصول با کیفیت می پردازیم.

لباسشویی دوو 7 کیلویی 7414

لباسشویی دوو 7 کیلویی

لباسشویی دوو 7 کیلویی ماشین لباسشویی دوو یکی از محصولات محبوب و با کیفیت بازار محسوب می شود . لباسشویی های دوو علاوه بر قیمت مناسب از نظر طراحی و ساخت جزء بهترین محصولات شست و شو و نظافت می باشد. طراحی جدید بدنه لباسشویی های دوو، مجهز به تکنولوژی ضد لرزش و صدا می باشند. طراحی جدید بدنه با طراحی ویژه ی دیواره های جانبی موجب ثبات بیشتر دستگاه شده است.

برجسته ترین مزیت لباسشویی دوو ۷ کیلویی موتور دایرکت درایو می باشد. موتور دایرکت درایو البسه شما را پاکیزه می کند. برای استفاده از لباسشویی دوو ۷ کیلویی به نکات مهم زیر دقت کنید؛

۱_استفاده بیش از حد مجاز پودر لباسشویی باعث بهتر شدن لباس ها نمی شود و مشکلاتی به همراه دارد.

۲_برای کارایی بهتر در شستشوی لباس ها به نوع جنس لباس و میزان کثیف بودن لباس ها دقت نمایید.

۳_بعد از هر بار شستشو به دستگاه استراحت دهید و برای مدت زمانی در به آن را باز گذاشته و بعد از چند بار استفاده از دستگاه با استفاده از جرمگیر آن را تمیز نمایید.

۴_سرعت خشک کن را با توجه به نوع لباس ها انتخاب کنید.

۵_اگر قصد استفاده از نرم کننده را داشتید حتما آن را با استفاده از آب رقیق کنید و سپس استفاده نمایید.

لباسشویی دوو 7414

لباسشویی دوو 7414 در اینجا می خواهیم درباره مشخصات لباسشویی دوو ۷۴۱۴ برایتان بگوییم. این لباسشویی دارای ۱۲عدد برنامه شستشو می باشد. زاویه باز شدن درب ماشین لباسشویی ۱۸۰ درجه می باشد. شما میتوانید دور خشک کن آن را تنظیم کنید و دور خشک کن قابل تنظیم دارد. لباسشویی دوو ۷۴۱۴ قابلیت پاک کنندگی بسیار بالایی دارد. نیروی محرک موتور آن از نوع بدون تسمه میباشد.

برنامه شستشوی مخصوص لباسهای رنگی دارد. از تکنولوژی نانو سیلور برخوردار است. درب آن به سمت چپ باز میشود. سرعت چرخش موتور آن ۱۲۰۰ دور در دقیقه می باشد. دارای سیستم شستشو با ذخیره زمانی می باشد. سیستم شستشوی ضدچروک را دارد. سیستم شستشوی اقتصادی را دارد. برنامه ی شستشوی لباس کودک را دارد.

این لباسشویی دارای صفحه نمایشگر دیجیتال با کاربردی آسان می باشد. این لباسشویی دارای سیستم عیب یاب هوشمند می باشد. همچنین دارای برنامه شستشوی لباس های ورزشی نیز می باشد. برنامه مخصوص لباسشویی لباس کودک و لباس های رنگی و ورزشی نیز می باشد.

سیستم شستشوی سریع در عرض ۳۰ دقیقه را دارد. سیستم شستشوی تاخیری را نیز دارد که با به کارگیری دستگاه در زمان دلخواه می توانید استفاده کنید. سیستم شستشوی آن مجهز به حباب ساز جهت شستشوی بهتر می باشد. به بررسی این ویژگی ها می پردازیم؛

۱_سیستم شستشوی حباب ساز این شکل است که به واسطه تزریق هوا به مواد شوینده و آب کف تولید می گردد، این لباس ها را کاملاً احاطه کرده و مواد شوینده حل شده در آب به طور کامل در الیاف لباس فرو می رود و در نتیجه لباسها با این روش بدون نیاز به دمای بالای آب سریع تر و بهتر شسته می شوند.یکی از مهم ترین فایده های تکنولوژی حباب ساز آسیب کمتر رسیدن به البسه، مصرف انرژی بسیار کمتر و سروصدای کمتر ماشین لباسشویی به دلیل درگیری کمتر از اجزای مکانیکی آن می باشد.

۲_سیستم شستشوی اقتصادی این برنامه بیشتر برای لباس هایی از جنس کتان و الیاف مصنوعی به کار گرفته می شود. در این سیستم از دمای حداقل ۶۰ درجه سانتیگراد برای آب استفاده می شود. این امکان را فراهم می سازد که چند کیلوگرم لباس را در مقایسه با سیستم شستشوی معمولی با ۳۰ درصد صرفه جویی در وقت و ۴۰ درصد صرفه جویی در آب و برق بشویید.

۳_سیستم شستشوی ضد چروک طرز کار این سیستم به این شکل می باشد که بعد از آخرین مرحله آبکشی آب داخل مخزن ماشین لباسشویی تخلیه نشده و لباسها در داخل آب غوطه ور می ماند.

۴_سیستم شستشوی تاخیری به کارگیری دستگاه در زمان دلخواه یکی از بهترین امکانات و سیستم های لباسشویی های دوو این است که اگر می خواهید که لباسشویی را در زمانی به کار بگیرید که برای آن برنامه ریزی کرده اید و در منزل نیستید یا در زمان حداقل مصرف برق باشد و نمی توانید خودتان ماشین لباسشویی را به کار بگیرید و یا در زمان استراحت تان و یا در زمانی که بیرون از منزل هستید، میخواهید ماشین به صورت خودکار با برنامه دلخواهتان شروع به کار کند و خاموش شود، این برنامه برای شما بسیار مفید خواهد بود.

۵_سیستم شستشوی سریع در عرض ۳۰ دقیقه، این برنامه شستشو جهت شستشوی لباس هایی است که چندان کثیف نبوده و نیاز به شستشوی طولانی ندارند و با مدت زمان کم و دمای آب ۳۰ درجه سانتیگراد تمیز می شوند از فواید این سیستم شستشو جلوگیری از اتلاف انرژی و استهلاک ماشین لباسشویی می باشد.

۶_تکنولوژی نانو سیلور را دارد، کارایی تکنولوژی نانو سیلور به این شکل است که با استفاده از نانوذرات نقره باکتری های موجود در لباس ها از بین می رود. این تکنولوژی بدین شکل است که از خواص ذرات نقره در حد چند نانومتر استفاده می نماید زمانی که ذرات نقره‌ ای در این اندازه کوچک تجزیه می شود قابلیت ترکیب شوندگی آن افزایش می یابد. این باعث می شود در درون باکتری ها نفوذ کرده و آنها را از بین ببرد. از دیگر مزایای این تکنولوژی این است که باعث از بین رفتن بوهای نامطبوع و همچنین صرفه جویی در مصرف برق و ایجاد محیطی پاکیزه می شود.

۷_سیستم عیب یاب هوشمند طرز کار این سیستم به این شکل است که در هنگام بروز مشکل در قطعات یا برنامه های دستگاه صدا و زنگ با فرکانس خاص خود پخش می شود که واحد خدمات و تکنسین های آن با توجه به نوع صدا عیب دستگاه را تشخیص داده و خدمات رسانی به دستگاه با به آسانی بیشتری انجام می گردد و از اتلاف وقت جلوگیری می کند.

۸_برنامه شستشوی لباس کودک، کاربرد این سیستم شستشو به این شکل میباشد که با استفاده از آن همه مواد شوینده از لباس شسته شده خارج می گردد و لباس با لطافت و نرمی جهت جلوگیری از حساسیت برای پوست کودک آماده استفاده قرار می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *