ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی مدل gwm-k613

امروزه ماشین لباسشویی یکی از ضروری ترین و کاربردی ترین وسایل و لوازم خانه و آشپزخانه می باشد. استفاده از ماشین لباسشویی سبب صرفه جویی در زمان و راحتی شما خواهد شد که بدین سبب یکی از لوازم برقی پرطرفدار بوده و می توان آن را در اکثر خانه ها مشاهده کرد. با توجه به استقبال بسیار از این وسیله برقی، انواع و مدل های متفاوت ماشین لباسشویی در بازار وجود دارند؛ اما پیشنهاد ما به شما ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی مدل gwm-k613 می باشد.

ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی مدل gwm-k613

ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی

ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی ماشین لباسشویی سبب صرفه جویی در زمان، انرژی و مصرف آب می شود و دارای برنامه های متنوع برای شستشو است که سبب راحتی و کاربری آسان می باشد.

یکی از مواردی که می توان به عنوان مزیت ماشین های لباسشویی به شمار آورد این است که دارای ظرفیت های متفاوت برای نیازهای متفاوت هستند و در واقع یکی از موارد مهم در خرید ماشین لباسشویی توجه به اندازه و ظرفیت آن می باشد؛ ظرفیت ماشین لباسشویی در واقع وزن مناسب لباس هایی است که ماشین لباسشویی شما در هر دور و یا چرخه خواهد شست.

اگر تا کنون اقدام به خرید ماشین لباسشویی کرده باشید حتما خواهید دانست که ماشین های لباسشویی با ظرفیت های متفاوت 6، 7، 8، 9 و 10 کیلوگرمی به بازار عرضه می شوند.

یکی از مواردی که می تواند بر روی انتخاب ظرفیت تاثیر گذار باشد؛ تعداد اعضای خانواده شما می باشد؛ بدیهی است که خانواده هایی با جمعیت بیشتر لباس های کثیف بیشتری نیز خواهند داشت و خانواده ای کم جمعیت لباس کثیف کمتر، در نتیجه این دو خانواده به ماشین های لباسشویی با ظرفیت متفاوت نیز دارند.

برخی دیگر در انتخاب ظرفیت، کاربردی را که از ماشین لباسشویی انتظار دارند را در نظر می گیرند برای مثال ظرفیتی را انتخاب می کنند که با توجه به آن ماشین لباسشویی قادر به شستشوی پتو، پرده و ملحفه های بزرگ نیز باشد و برخی دیگر با توجه به اینکه لباس های کثیف را در طی زمان جمع آوری کرده و پس از اینکه به حجمی بزرگ و مدنظر رسید آن ها را می شویند؛ ظرفیت مناسب را انتخاب می کنند؛ باید دقت کنید که توجه به این موضوع امری ضروری است که در طول عمر ماشین لباسشویی تاثیر بسزایی دارد.

اما نکته مهم دیگر که در رابطه با ظرفیت باید به آن اشاره کنیم این است که سعی کنید در هنگام شستشوی لباس ها، لباسشویی را کاملا پر نکنید و مقداری از ظرفیت آن را خالی نگه دارید تا امکان شستشوی دقیق لباس های شما فراهم باشد و همچنین لباس های شما آسیبی نبینند؛ این امر در واقع سبب افزایش طول عمر و دوام ماشین لباسشویی شما نیز خواهد شد.

یکی از باورهای غلط در میان افکار عموم این است که ماشین لباسشویی هر چقدر بزرگ تر باشد عملکرد و پاکیزگی بیشتر و بهتری دارد و خریدی مفید و مناسب است اما در واقع باید بدانید که ماشین هایی که ظرفیت بیشتری دارند و بزرگترند در کنار مزایایی که دارند معایبی نیز دارا هستند.

با توجه به نکات مطرح شده می توان گفت که یک ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی می تواند به راحتی کار شستشوی خانواده ای با جمعیت کم تا متوسط را انجام دهد.

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل gwm-k613

ماشین لباسشویی جی پلاس مدل gwm-k613 ماشین لباسشویی جی پلاس مدل gwm-k613 یکی از محصولات پرطرفدار و با کیفیت برند جی پلاس می باشد که با طراحی مدرن خود ظاهری زیبا به آشپزخانه شما خواهد بخشید علاوه بر این دارای ویژگی های بسیاری بوده که انتظار شما و نیازتان به ماشین لباسشویی را به خوبی برطرف خواهد کرد؛ از جمله این ویژگی ها:

  • Strong Wash برنامه ویژه و اختصاصی جهت شستشوی با دقت و قدرتمند اقلامی که بسیار کثیف هستند.

شاید تا کنون برایتان پیش آمده باشد که لباس، ملحفه و … آن طور که انتظار داشته اید تمیز شسته نشده باشند و بعد از شستشو با ماشین هنوز هم آثار کثیفی بر روی آن ها باقی مانده باشد اما ماشین لباسشویی جی پلاس مدل gwm-k613 با ویژگی منحصر به فرد Strong Wash خود دغدغه شما را در این رابطه کاملا برطرف کرده است.

  • Go Quick یا شستشوی سریع

اگر عجله دارید و لباسی که مدنظر دارید بپوشید کثیف است این برنامه به شما کمک می کند لباستان را به سرعت شسته و از آن استفاده کنید.

  • قابلیت افزودن لباس در حین شستشو یکی از ویژگی های مهم در این ماشین لباسشویی به شمار می رود چرا که بسیار اتفاق افتاده است که شما ماشین لباسشویی را روشن کرده اید اما متاسفانه یک یا دو لباس کثیف را فراموش کرده اید و اگر این قابلیت وجود نداشته باشد باید در دوری دیگر لباس های کثیف باقی مانده را بشویید که این امر سبب مصرف انرژی، زمان و آب اضافه خواهد شد؛ شما می توانید با این ویژگی شستشو را متوقف کرده لباسی که فراموش کرده اید به آن اضافه کنید و یا حتی اگر چیزی در جیب لباسی است که آن را فراموش کرده بودید؛ بردارید و پس از آن ماشین را مجددا روشن کنید تا شستشو با خیال آسوده شما ادامه پیدا کند.
  • دارای 16 برنامه شستشو و 5 برنامه تکمیلی

هر برنامه شستشو با توجه به دمای آب، جنس پارچه، میزان آبگیری و مدت زمان شستشو؛ سرعت چرخش خشک کن و درام را تنظیم خواهد کرد.

  • Start Delay برنامه انجام شستشو در زمان دلخواه
  • برنامه ویژه و اختصاصی شستشوی پتو و اقلام خواب

اگر جزو آن دسته از افراد هستید که از ماشین لباسشویی برای شستن پتو و ملحفه نیز بهره می برید این خبری خوب برای شماست که در ماشین لباسشویی جی پلاس برنامه اختصاصی برای شستن پتو و اقلام خواب وجود دارد.

  • برنامه شستشوی لباس های لانژری به منظور شستن لباس ها و اقلام ظریف و حساس که این برنامه سبب پیشتازی برند جی پلاس نسبت به همتاهای خارجی خود نیز شده است.

ماشین لباسشویی جی پلاس 6 کیلویی مدل gwm-k613 در دو رنگ سفید و نقره ای که هر کدام زیبایی خاص دارند و با طرحی زیبا تولید شده است؛ که کار با آن بسیار راحت بوده، آزار و آلودگی صوتی ندارد، مصرف انرژی بسیار کمی دارد، قیمتی مناسب و به صرفه دارد، صفحه نمایش آن LED بوده که دارای دکمه های مکانیکی می باشد و این عمر ماشین لباسشویی را می افزاید.

شما می توانید این محصول کاربردی و با کیفیت را که یکی از لوازم ضرورری هر آشپزخانه ای به شمار می رود؛ با گارانتی گلدیران تهیه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *