تعیین مجازات عجیب برای سرقت کیف پول چرم اصل

اگر شما هم به دنبال راهکاری هستید تا بتوانید لکه ها را از کیف پول چرم اصل خود پاک کنید تا انتهای این مقاله جذاب و متفاوت با ما همراه باشید.

این نکته اساسی به نظر می رسد اما بسیار مهم است، به محض دیدن یک نقطه یا ناحیه لکه دار آن را درمان کنید، هرچه مدت زمان طولانی تری لکه روی پارچه یا ماده بماند جدا کردن آن بدون توجه به نوع کالای چرمی دشوارتر است.

بهترین روش تمیز کردن کیف های دستی چرمی استفاده از یک پاک کننده چرمی تایید شده است اما این تنها روش نیست، لکه ها و علائم مختلف نیاز به مراقبت های متفاوتی دارند، به عنوان مثال، برخی از کیف‌های دستی به‌ویژه کیف‌های دستی باکیفیت یا طرح‌دار ممکن است با استفاده از یک محلول تمیزکننده درمان شوند اما یک کیف چرمی سفید ممکن است به کاربردهای بیشتری نیاز داشته باشد، برعکس لکه آب روی کیسه جیر از پارچه خشک سود می برد.

اغلب، برخی از رایج‌ترین لکه‌ها، مانند لکه‌های غذا یا خون را می‌توان با پودر گچ با خرد کردن گچ سفید، پاشیدن آن روی لکه و اجازه دادن به آن یک شب قبل از پاک کردن گرد و غبار پاک کرد.

در زیر بهترین راه‌ها برای درمان لکه‌های خاص را خواهید یافت، از جمله برخی از گزینه‌های DIY که از وسایل خانگی ساده‌ای که احتمالاً از قبل در دست دارید استفاده می‌کنند.

لکه های جوهر مشکل هستند اما پاک کردن آنها غیرممکن نیست، ابتدا از یک پارچه نرم خشک مانند حوله کاغذی استفاده کنید و روی لکه بکشید تا جوهر اضافی را جذب کنید، لکه را مالش ندهید زیرا باعث پخش شدن جوهر می شود، سپس از یک محلول تمیز کننده ساده از آب و صابون استفاده کنید تا به آرامی لکه را تمیز کنید. پس از آن می توانید یک پارچه تمیز یا حوله کاغذی دیگر را روی محل بمالید و جوهر اضافی را خیس کنید و مراحل را تا زمانی که لکه از بین برود تکرار کنید.

گزینه دیگر استفاده از الکل مالشی رقیق شده با آب است اما باید مطمئن شوید که از یک سواب پنبه ای برای جذب الکل (و جوهر) استفاده کنید، الکل را به راحتی انجام دهید و اگر به طور تصادفی چرم بیش از حد خیس شد از سشوار یا سایر روش های حرارت مصنوعی برای خشک کردن آن استفاده نکنید، از یک حوله تمیز استفاده کنید تا الکل را تا حد ممکن پاک کنید و بگذارید خشک شود.

به طور طبیعی اگر لکه سرسخت است می‌توانید برای درمان لکه‌های جوهر از پاک‌کننده ناخن نیز استفاده کنید، مجدداً از یک سواب پنبه ای برای استفاده از پاک کننده لاک ناخن استفاده کنید و سپس از صابون و آب گرم برای پاک کردن سطح استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *